Archives for Posts Tagged ‘şirinlik büyüsü’

Şirinlik tılsımı ile kısmet açma

Çarşamba, Mayıs 11th, 2011

Şirinlik tılsımı ile kısmet açma:

Yukarıda görmüş olduğunuz ve içinde tılsımlarda olan vefk, halkın gözüne güzel görünerek, aynı zamanda onları tesir ederek,  evlilik kısmeti açma duası görevi görürü. Bu tür tılsımlar, insanları diğer insanlar yada belirli bir kitle olan tüm bayanlar yada tüm erkekler gibi genel kategorilere güzel iyi hoş göstermek için kullanılabilir. Özel olarak eş yada aile üyelerine hoş görünmek içinde uygulamalar bulunur. Güzellik ve şirinlik tılsımları, kısmet açma tılsımlarının yanında kullanılırlarsa, o isteğe daha da yaklaşılmış olur. Çünkü eğer bağlılık varsa, o bağlılık çözülmeden ne kadar güzel vede hoş görünülse görünülsün, özellikle neticelenme aşamasına geldiği zaman aksilikler baş gösterir. Bu tür tılsımlarda taşıma, içip yıkanma, yüze sürme, başta taşıma sık görülen uygulamalardır. Okumalı yada okumasız olabilir. Bunun yanında tütsü kullanılabilir.  Şirinlik vefki,  şirinlik büyüsü, şirin olma büyüsü, güzel görünme büyüsü, güzel olma büyüsü, güzellik tılsımı, güzel görünme tılsımı, şirinlik tılsımı.

Şirinlik vefki ile kısmet açma

Pazartesi, Mayıs 9th, 2011

Şirinlik vefki ile kısmet açma: Aşağıda görmüş olduğunuz bir şirinlik vefkidir. Bu vefk aynı zamanda kapalı evlilik kısmeti açmak için dualar arasında sayılır. Bahse konu olan evlilik kısmeti açma duası olan şirinlik vefki budur.

Bu tür vefkler insanları, diğer insanlar yada belirli bir kitle olan tüm bayanlar yada tüm erkekler gibi genel kategorilere güzel iyi hoş göstermek için kullanılabilir. Özel olarak eş yada aile üyelerine hoş görünmek içinde uygulamalar bulunur. Güzellik ve şirinlik vefkleri kısmet açma vefklerinin yanında kullanılırlarsa, o isteğe daha da yaklaşılmış olur. Bu tür vefklerde taşıma, içip yıkanma, yüze sürme, başta taşıma sık görülen uygulamalardır. Taşıma içirme, yıkanma yüze sürme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri kumaş bakır gümüş taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Kısmet açma büyüleri için arayın.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Şirinlik vefki ile kısmet açma | Yorumlar Kapalı