Archives for Posts Tagged ‘şans açma tılsımı’

Şans Talih Açma Muskası

Salı, Temmuz 19th, 2011

Şans Talih Açma Muskası: Sadece kısmet değil, bunun gibi rızık şans dediğimiz baht talih te bağlanabilir. Kısmet açma yöntemleri içinde bunların kullanılması da yerinde olur.  Aşağıda gördüğünüz iki vefk, baht talih şans açmak için kullanılan ayet-i kerimelerden yapılmıştır. Besmele-i Şerif te ayettir.

Bazen kişilerin şansları talihleri bahtları çeşitli sebeplerle kapanabilir. Kişi sürekli talihsizlikler vede şanssızlıklar yaşayabilir. Neye el atsam kuruyor şeklinde sık duyduğumuz yakınlar olabilir. özellikle neticelenme aşamasında sürekli aksilikler olur. Hiç olmayacak yerden olmayacak terslikler çıkar. böylece, insanın psikolojiside bozulur, kendine olan güvenide kaybolur. Buda zamanla vücutsal vede beyinsel diğer zahiri rahatsızlıklarada sebep olabilir. bu tür sıkıntılar yaşıyorsanız gerekli tedavinin yapılması gerekir. Bu şanssızlık ve talihsizliklerin sebebi bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua yerine getirilmeyen adak gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür şans baht talih açma duaları vefkleri tılsımları muskası güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir engel olmadan da bir takım aksilikler olabilir. Bu çeşit durumlarda talih şans açma duası ilgili vefkler kullanılarak hayırlı kısmetlerin çıkması için gerekli ortam sağlanmaya çalışılır. Eğer her hangi özel bir bağlılık yoksa kişilerde, halkın sevgisini çekme yada şirinlik vefkleri tılsımları yada muskası da faydalı olacaktır. Taşıma içirme, içip yıkanma tütsü  yüze sürme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bıçak bakır gümüş cam taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Bu çeşit vefk tılsım yada muskalar  kişilere özel olarak hazırlanabildiği gibi hazır olan ve sadece yazılarak kullanılabilecek çeşitleri mevcuttur. Kısmet açmak için yaplacak olan vefk tılsım yada muskalara usulüne uygun yapılmalıdır. Ayrıca yapılacak olan işlemlerde şirinlik dediğimiz, halkın yada erkek-bayan ların sevgisini çekme formüllerininde faydası olacaktır. Bu yüzden diğer sayfalarımızda kısmet kapalılığına sebep olabilecek vesilelerin giderilmesi, vede şirinlik gibi yardımcı unsurlarla ilgili konulara çok detaylı olmasada değinilmiştir. Yanlış yapılacak işlemlerden bilinmelidirki, zarar görme ihtimali vardır. Şans açma büyüsü, talih açma duası, şans büyüsü, kısmet açma duası, kısmet büyüsü.

Şans talih açma tılsımı

Çarşamba, Mayıs 11th, 2011

Şans talih açma tılsımı:

Bazen kişilerin bahtları şans talihi çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür Şans talih baht açma tılsımları güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir sıkıntı olmadan da şanssızlıklar görülebilir. Bu tür durumlarda konuyla ilgili konularda kişilerin şans baht ve baht konusundaki sıkıntılarının gitmesi için ilgili tılsımlar yararlı olacaklardır. Eğer bahsettiğimiz Büyü cin musallatı nazar beddua adak gibi bağlılığa sebep olan etkiler kaldırılmazlarsa, yapılan şans baht talih  açma işlemleri kısa süreli faydalı olabilse de ilerleyen aşamalarda tekrardan sorunlar başlar. Çizgili veya çizgisiz olabilirler. Bir kısmı okumalı olabilir.Tütsü şart olanlarıda olabilir. Taşıma yakma gömme serpme mekana asma içirme elbise veya vücuda sürme gibi şekillerle tatbik edilebilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir. Kısmet açma duaları yaparken bunlarda kullanılabilir.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Şans Talih Açma Tılsımı | Yorumlar Kapalı