Archives for Posts Tagged ‘rızık vefki’

Rızık Açma Vefki

Pazartesi, Mayıs 9th, 2011

Rızık Açma Vefki. Aşağıda görmüş olduğunuz bir rızık açma vefkidir. Bu vefk rızık açma duası kapsamına girer. Rızık açma büyüsü adı ilede söyleyenler olabilir. Büyü değildir, ilgisi de yoktur. Rızık açma duaları içindeki vefk budur.

Bazen kişilerin rızık konularında ya iş konularında çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür rızık-iş güç açma vefkleri güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir araz olmadan da iş güç sıkıntısı çekebilirler. Örneğin genel piyasadaki sıkıntılarda buna sebep olabilir. Bu tür vefkler genel olarak taşıma veya mekana asma olarak uygulaması yapılır. Özellikle bereket konusunda ise eve asma, kilere koyma, cüzdanda taşıma gibi unsurlar diğerlerine göre daha çok kullanılırlar. Taşıma içirme, içip yıkanma tütsü  yüze sürme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir.İşyerine asılan yada konan çeşitleride mevcuttur. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş cam taş kumaş ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Rızık açma büyüsü.

İş güç rızık için muska

Perşembe, Mart 17th, 2011

Bu muskanın içinde rızkın açılması için dualar ve işin gücün rast gitmesi için gerekli olan.  İş güç açmak için yolunda gitmesi için gerekli olan rızık vefkleri rızık tılsımları mevcuttur. Aynı zamanda bahtın talihin açılması içinde ayet ve tılsımda vardır.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Rızık Açma Muskası | Yorumlar Kapalı